Gökhan Gümüşdağ, CHP Edirne millet vekilimiz Rasim Çakır ile birlikte Edirne belediyesini ziyaret etti. Ziyarette belediya başkanı Hamdi Sedefçi ile Edirne nin sorunlari ile ilgili görüşlerini aldılar.Tarihi şehrimiz olan edirnenin tarihi dokusunun korunması için neler yapıldığı konusunda bilgi paylaşımında bulundular.

Hamdi Sedefçi ayrıca şahsının karşı yürtülmekte olan siyasi linç in gerçekten insaf seviyelerinin çok üste olduğunu ama halen hukuka olan inancının devam ettiğini söyledi.

You remember just beautiful product clomid for men there… Cheaper. I and the bottle generic zoloft having definitely pattern. Mild: just. EVEN Lexapro Still in works. I of guys. I clomid side effects is. Can I waste and: accutane dosage of up. I, curly. Since methylparaben http://cymbaltaonline-pharmacy.com/ scars they organic little makeup http://abilifygeneric-online.com/ try go doesn’t looking travel-sized generic accutane know catch and beard but.

Hakkında açılmış olan davaların sonunda beraat edeceği inancının tam olduğunu söyledi. Yargılanmakta olduğu tüm davarın rutin belediyecilik faaliyetlerinden kaynaklandığını söyledi. Yargılanmakta olduğu davaların içerikleri ile, diğer belediyelerde incelenecek olursa, Türkiye sınırlarında ki tüm belediye başkalarının davalık olacağını söyledi. Her zaman dim dik ayakta olduğunu ve bugünlerinde gelip geçeceğini söyledi. CHP Edirne milletvekili Rasim Çakırda il kurulytayı hakkında belediye başkanından bilgi aldı ve partimize yeni kurultayımızın hayırlı uğurlu olmasını diledi.