KataloG_son-470x534

Ailesi Makedonya’dan göç eden Gökhan Gümüşdağ, 1966 yılında Küçükçekmece’de doğdu. Liseyi Küçükçekmece Lisesi’nde okuyan Gümüşdağ, Kıbrıs Near East Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’ni bitirdi ve akabinde Amerika Üniversity of Kentucky’de, Elektronik Mühendisliği’nden mezun oldu. Yine aynı üniversitede Matematik üzerine, ikinci branş çalışması yaptıktan sonra 1995 yılında Türkiye’ye geri döndü.

Diş Hekimi Meral Hanım’la Writemypaperz.com – Edit my paper service evli ve Ata ile Arda adlarında iki oğlu, Elanur adında bir kız çocuğu olan Gökhan Gümüşdağ, İngilizce ve kısmen Almanca bilmektedir. 2002 yılında YENİÇAĞ firmasının otomotiv sektörüne katılımını sağlayan Gökhan Gümüşdağ; stratejik adımlarla MAN, MERCEDES, BMC ve TEMSA gibi firmalarla anlaşmalar yaparak, Türkiye ekonomisine milyon eurolarca ihracat hacmi kazandırmıştır. YENİÇAĞ firması Avrupa’nın bu dev firmaları ile ortak projeler yürütmekte olup,ülke ekonomisinin ihtiyacı olan açılımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bu başarılarından dolayı da 2006 yılında Gökhan Gümüşdağ’a Bakırköy Ceza Mahkemeleri tarafından, elektronik ürünlerin kaçakçılığı konusunda ‘Bilirkişi’ görevi verilmiştir.

Başarılı ticaret hayatının yanı sıra toplum tarafından her zaman sevilen ve kabul gören Gökhan Gümüşdağ, güçlü sosyal yanıyla da, onlarca derneğin ve sivil toplum kuruluşlarının oluşumuna öncülük etmiş, yönetim kurullarında aktif olarak görev almış ve her zaman çevresiyle iç içe olmuştur. Siyasete resmen 2009 yılında CHP İl Genel Meclis Üyeliği ile başlayan Gümüşdağ, Küçükçekmece başta olmak üzere İstanbul genelinde insanların sorunlarını gündeme taşıyarak, takipçisi olmuş ve çözüme ulaşmasını sağlamıştır. Bu sorunlar ile ilgili en çok önerge sunan meclis üyesidir. Toplumun en kaliteli ve en homework help iyi hizmet alması gerekliliğini kendine misyon edinen Gökhan Gümüşdağ, kendini insan their website odaklı projelere adamıştır. Projelerini oluşturmadan önce kapsamlı fizibilite çalışmaları da yapan Gümüşdağ; bu amaçla Amerika, Kanada Fransa, Belçika, Almanya, İspanya, Monokko, Lüksenburg, Yunanistan, Finlandiya, Hollanda, İngiltere, İsviçre, Avusturya, İtalya, Macaristan, Bulgaristan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ, Makedonya, Slovenya, Ukrayna, Romanya, Malta, Mısır, Iran, KKTC, Dubai, Azerbeycan, Singapur, Güney Kore, Honkong, Çin, Taiwan gibi birçok ülkeyi ziyaret ederek, çeşitli incelemelerde bulunmuştur.