Gökhan Gümüşdağ bu hafta Söğütlüçeşme Mahallesinin sorunarına el attı. Muhtarlıktan başlayarak bütün okullar sağlık ocakları bazı esnaf ve dernekler ziyaret edildi tutanaklar tutuldu sorunlar not edildi çözüm yolları arandı.

En göze çarpan sorun ise Halk Eğitim Merkezindeki manzaraydı. Tam 210 ton kitap 200m2 lik iki katlı binada düzensiz bir şekilde depolanmıştı. Değişik zamanlarda kitaplar azalıyor çoğalıyor ama yoğunluk hiç değişmiyormuş açık öğretimden başlayarak ilçenin bütün kitaplarının dağıtım merkeziymiş burası.

Burayı bekleyen tehlikeler ise sırasıyla şöyle özetlenebilir resimlerden de anlaşılacağı üzere en ufak bir yangında yaşanacak can ve mal kaybını düşünmek dahi istemiyoruz.

16 000 kişinin kitaplarının dağıtıldığı ve girip çıktığı binada kitapların devrilmesiyle yaşanacak facialar olayın bir başka boyutunu göstermektedir.

1964 yılında kurulan bu yığma z pack or augmentin for sinus infection tuğlalı bina yıllardır da okul olarakta bu yükü taşımaktaydı 250 tona yaklaşan bir ağırlığı ne kadar taşıyacağı büyük bir soru işareti en ufak bir sarsıntıda bina sallanıyor.

Oysa ki gabapentin 300mg Burası Halk Eğitim Merkezi Türkiye’nin İstanbul’un en fazla eğitim veren yeri burası. Bu Başarısından dolayı ödüllendirilmesi gerekirken adeta cezalandırılıyormuş görünümü taşıyor.OYSAKİ Bu kurumun imkanlarını daha fazla geliştirmemiz lazım daha fazla öğrenciye hizmet sunmamız lazım üretilenleri sergileyecek salonlar bulmamız lazım bunları teşvik etmemiz lazım diye düşünen Gökhan GÜMÜŞDAĞ soruna çözüm aramak için hemen harakete geçti.

İlçe Kaymakamımız sayın Orhan Öztürk ile yaklaşık 2 saat süren bir görüşme yapan Gökhan GÜMÜŞDAĞ bir yandan mahallenin sorunlarını bir yandan da Küçükçekmece ve İstanbul’un sorunlarını dile getirdi. İlçe kaymakamımız sorunları anında yetkililere ileterek çözülmesi talimatını verdi. Böylelikle başta Söğütlüçeşme Halk Eğitim Merkezi bekleyen tehlikeler olmak üzere levitra birçok sorunun çözülmesinde Gökhan Gümüşdağ etkili oldu.

Halk Eğitim Merkezinde Büyük Tehlikeyi Gökhan Gümüşdağ Engelledi (4) Halk Eğitim Merkezinde Büyük Tehlikeyi Gökhan Gümüşdağ Engelledi (3) Halk Eğitim Merkezinde Büyük Tehlikeyi Gökhan Gümüşdağ Engelledi (2)